Protože každý zákazník je jiný i my se přizpůsobíme jeho konkrétním potřebám. Kromě již dříve zmíněných možností úspor (využití stávajícího HW nebo možností nákupu HW přes korporátní HW obchod zákazníka) jsme flexibilní i při způsobu nákupu. Máte několik možností, jak si ověřit funkčnost systému a financovat jeho nákup:

  • Pro testovací provoz je možno zvolit jedinou výrobní jednotku (linku), nakoupit pouze 1 HW modul (nebo dokonce využít vlastní HW a pořídit si jen SW) a pomocí offline vyhodnocování vyzkoušet dlouhodobě přínos RRS pro svou společnost.
    Pokud pak systém budete rozšiřovat, můžete spolu s dalšími moduly zvolit i propojení (síť), případně přejít na konfiguraci CLIENT/SERVER.

  • SW (i HW, pokud jej vyžadujete) je možno pořídit jako komplet, rozšiřovat postupně (ve fázích) nebo zaplatit najednou jen HW a SW platit formou servisní smlouvy.
    Výhodou placení SW formou servisní smlouvy je rozvržení do delšího období (po jehož uplynutí samozřejmě SW licence zůstává ve vlastnictví zákazníka), navíc při roziřování funkčnosti máte všechny nové verze SW v ceně (včetně různých zákaznických úprav na míru). V případě placení kompletu jsou update (malé změny) po doby záruky zdarma, upgrade (větší změny, případně zákaznické úpravy) pak placené extra.